שירות מרום

נותנת השירות למותגים מבית

ניופאן | ראלקו | קריסטל

שירות מרום

נותנת השירות למותגים מבית

ניופאן | ראלקו | קריסטל | ביג אלקטריק

שאלות ותשובות

ריכזנו עבורכם את מיטב השאלות הנפוצות

שאלות כלליות:

ראשון – חמישי: 08:00-16:00
שישי וערב חג: 08:00-12:00

יש תחנות שירות בפריסה ארצית.
ניתן לראות אותן בעמוד תחנות שירות למעבר לחץ כאן 

שאלות בנושא מקררים:

יש להמתין כ3- שעות מרגע קבלת המקרר לבית ועד חיבורו לחשמל. אין לחבר את המוצר באופן מיידי לחשמל. לאחר כ-3 שעות יהיה ניתן לחבר לחשמל ולהמתין עד 24 שעות לתוצאות קירור אופטימליות, ולהמעיט בפתיחת הדלתות עד אז.

לא מדובר בתקלה. ישנם צינורות גז העוברים בדפנות המוצר והם הסיבה לחימום יחסי          של הדפנות. מדובר בפעולה תקינה של המכשיר. כמו כן, יש לוודא כי ישנם פתחי אוורור מספקים בנישה בה מונח המקרר, לפי חוברת ההפעלה (ישנו פירוט בתחילת חוברת ההפעלה, יש לעיין בקפידה בטרם השימוש במוצר).

אנא פנה לעמוד המתאים בחוברת ההפעלה לצורך העלאת הטמפ' בתא הקירור, בנוסף יש להקפיד שלא להעמיס את תא המזון ולהרחיק מוצרים כ-4 ס"מ מהדופן האחורית, למניעת חסימת פתחי האיוורור והקפאת המוצרים.

אנא פנה לעמוד המתאים בחוברת ההפעלה לצורך הורדת הטמפ' בתא הקירור

הדבר תקין ומדובר בפעולה תקינה של המקרר שלך. יש לפנות לחוברת ההפעלה להסברים נוספים.

אנא בדוק האם המעלות תקינות בתא הקירור. בנוסף, במידה ומדובר בחודשים חמים בשנה, יש למעט בסגירה ובפתיחה מרובה של הדלת, המכניסה לחות וחום לתוך תא המזון.

לא מדובר בתקלה. הירקות והפירות מגירים נוזלים ולחות עם הזמן, במידה ותוקפם פג מהר או במידה והמעלות במקרר לא מיטביות, ייתכן ותהיה התרכזות מים סביב הירקות והפירות. במידה ואין נזילה נוספת מלבד בתוך המגירה, יש לנקות משקעים ולהחליף את תוכן המגירה.

שאלות בנושא מכונות כביסה:

מכונת הכביסה לא יודעת להוציא ריח רע, ולכן יש לבחון את אופן השימוש במוצר. יש לדאוג לניקוי תמידי של הפילטר, של גומיות הדלת והתוף, כמו כן יש לנקות את תא הסבונייה. למידע נוס, יש להיעזר בחוברת ההפעלה. כמו כן, נסו שלא להעמיס במרכך כביסה מעבר להמלצת היצרן.

האם נוקה הפילטר לאחרונה? האם כביסה הועמסה יתר על המידה בתוף? יש להיעזר בחוברת ההפעלה.

אנא בדוק את הפילטר לפי חוברת ההפעלה, לעיתים, פילטר שאינו נקי משפיע על אופן ואיכות הסחיטה. כמוכ ן יש לוודא שלא הועמסה אבקת כביסה יתר על המידה, ושנבחרה תוכנית התואמת את כמות הכביסה שהוכנסה לתוף, לפי חוברת ההפעלה.

יש לבדוק האם התוכנית שנבחרה תואמת לכמות הכביסה שהוכנה בפועל לתוף. במידה והכמות חורגת מהמשקל המומלץ לפי חוברת ההפעלה, בהתאם לתוכנית שנבחרה, מכונת הכביסה תמשיך לעבוד לפי החיישנים שבתוף ולא לפי הגדרת התוכנית.

יש לנקות את מגירת הדטרגנטים בקביעות, ע"פ ההוראות הרשומות בחוברת ההפעלה.

יש לשלול לחיצה על נעילת הילדים ע"י ביטול נעילת ילדים, בהתאם לחוברת ההפעלה.

שאלות בנושא מייבשי כביסה:

יש לוודא כי בוצעה סחיטה בגובה 1000-1200 סל"ד במכונת הכביסה בטרם השימוש במייבש הכביסה, כמו כן יש לוודא פתיחת הדלת בסיום פעולת המייבש והשארת הכבסים למשך 20 ד', לצורך נידוף הלחות הנותרת בבגד, בנוסף לתחזוקה שוטפת של הפילטרים ומגירת העיבוי לפי חוברת ההפעלה אשר ברשותכם.

אנא וודא כי המייבש מחובר ישירות לנקודת חשמל/שקע הגנה מעל נקודת חשמל, ושלא מחובר באמצעות כבל מאריך.

המייבש שלך אינו יכול לאטום האדים בתוכו לחלוטין, ולכן יש לשמור על סביבה מאווררת ככל הניתן בזמן פעולת המייבש. ייתכן כי תורגש לחות בקרבתו, או פליטת חום מסוימת. התופעה תקינה לחלוטין ולא מדובר בתקלה.

שאלות בנושא מדיחי כלים:

תחילה יש לבדוק מה הוא סוג הלכלוך המופיע על הכלים בסיום הפעולה. במידה ומדובר בעכירות או באבקה לבנה, מדובר בחוסר או בהעמסת מלח, בהתאמה. נא לעיין בחוברת ההפעלה להסבר נוסף.

במידה ומדובר בלכלוך שומני, יש לוודא כי הטבלייה התמוססה בסיום הפעולה וכי סודרו הכלים בצורה מרווחת ובהתאם להוראות היצרן בסלסילות.

מיסוס הטבלייה מושפע מלחץ המים בביתך, וכמו כן בבחירת תוכנית וטמפ' מתאימה במדיח. אנו ממליצים להניח את הטבלייה מראש, בתחתית תא המדיח, מתחת לסלסלה התחתונה. פעולה זו תבטיח את התמוססות הטבלייה. בנוסף אנא בדוק כי לחץ המים בביתך תקין וכי בחרת בתוכנית המתאימה לפעולת ניקיון איכותי.

יש להקפיד על ניקוי הפילטר במדיח לעיתים דחופות בהתאם לשימוש. אנא בדוק כי הפילטר נקי ושאין דבר המפריע לניקוז המים מהמדיח.

שאלות בנושא תנורים:

אנא כוון את השעון הדיגיטלי בהתאם להנחיות בחוברת ההפעלה. ללא כיוון השעון, התנור לא יתחיל לעבוד.

יש לבדוק כי התנור חומם ל-20 מעלות יותר ממה שרציתם בטרם הוכנס המזון, לצורך חימום איכותי של תא האפייה בטרם הכנסת המזון. לאחר פתיחת הדלת והכנסת המזון, ייצא חום מועט וייכנס קור לתא האפייה, ובכך תתאזן הטמפ' לטמפ' המדויקת, עמה תרצו לאפות.

כמו כן, יש לוודא כי התבנית מונחת במקום המתאים, וכי נבחרה תוכנית מתאימה לסוג האפייה שלכם. אנא פנו לחוברת ההפעלה למידע נוסף.

* כל שימוש במוצר מחייב עבודה בכפוף לחוברת ההפעלה אשר צורפה למוצר.

דילוג לתוכן